Program partnerski

Program partnerski sklepu MeaPharma.

Oferujemy wysokie prowizje za promowanie naszych produktów.

Szanowni Państwo,

Dla wszystkich posiadaczy witryn internetowych czy popularnych fanpage na Facebooku, którzy chcieliby rozpocząć sprzedaż produktów z naszej oferty przygotowaliśmy specjalną ofertę współpracy. Proponujemy Wam bardzo atrakcyjne prowizje oraz długotrwałą współpracę w zamian za reklamę naszego sklepu.

Komu jest dedykowany program partnerski?

Nasza firma zajmuje się sprzedażą suplementów diety. Posiadamy własne magazyny realizujemy wiele zamówień detalicznych dziennie, zaopatrujemy kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych oraz internetowych w Polsce.
Dzięki naszej wyspecjalizowanej kadrze pracowniczej jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę Waszych klientów!

Stawiając na długotrwałą i swobodną współpracę nie określamy limitów jakie muszą wypracować nasi partnerzy.

Dlaczego właśnie my?

Nasza firma od blisko 8 lat specjalizuje się w szeroko pojętym doradztwem farmaceutycznym oraz sprzedaży suplementów diety.

  • posiadamy własne magazyny
  • realizujemy wiele zamówień detalicznych dziennie
  • zaopatrujemy kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych oraz internetowych w Polsce

Zapraszamy do współpracy.

Jak to działa?
Oferujemy naszym partnerom nawet do 20% zysku netto ze sprzedaży. Dla aktywnych z pewnością osiągnięcie tego poziomu nie będzie stanowiło żadnego problemu. Sprzedaż partnera zliczana jest w następujący sposób. Po założeniu konta, każdy partner otrzymuje od nas dostęp do standardowych banerów reklamowych i banerów z ofertą naszych produktów. Podawane są one w formie kodu HTML do wklejenia na Państwa stronach oraz innych stronach zaakceptowanych przez nas. Użytkownik klikając w nasz baner czy link, zostaje przekierowany bezpośrednio na stronę naszego sklepu. Dodatkowo na jego komputerze zapisywany jest plik COOKIE ważny przez 72 godziny, zawierający unikalny identyfikator partnera. W ten sposób jesteśmy w stanie rozpoznać i przypisać klienta oraz zamówienie konkretnym partnerom.

Klient przypisywany obecnie zostaje do partnera na cały czas aktywności konta/udziału w programie partnerskim w przypadku, gdy jest nowo pozyskanym klientem, to znaczy, że nie robił on jeszcze zakupów w naszym sklepie (sprawdzamy to po adresie e-mail oraz numerze telefonu). Wówczas każde jego kolejne zamówienie jest zamówieniem naliczanym dla partnera. Natomiast jeżeli dany klient robił już u nas zakupy, to przypisujemy partnerowi tylko jedno konkretne zamówienie, które było wygenerowane przez klienta w ciągu 72 godzin od przejścia na stronę sklepu MeaPharma. Jeżeli w przyszłości klient będzie robił kolejne zakupy już bezpośrednio przez naszą stronę to zamówienie nie będzie zliczane partnerowi.

Rozliczamy się na podstawie wygenerowanej przez danego partnera sprzedaży. Partner dostaje odpowiedni procent zysku netto z wszystkich zamówień. Rozliczenia są robione miesięcznie. Partner ma wgląd w statystykę zamówień złożonych za pośrednictwem jego witryny lub innych zaakceptowanych przez MeaPharma stron, a także ilości przejść ze swojej witryny do naszego sklepu. Rozliczenie jest realizowane wyłącznie na podstawie prawidłowo wystawionej faktury przez partnera, której wartość ustalana jest na podstawie miesięcznego rozliczenia generowanego przez sklep MeaPharma. Faktura opiewa na należny partnerowi procent zysku netto + 23% VAT (tytułem: Pośrednictwo w sprzedaży).

Rozliczeniu podlegają jedynie partnerzy posiadający aktywne konto w programie partnerskim sklepu MeaPharma.

Rozliczenia są wysyłane partnerowi na konto bankowe do dziesiątego dnia każdego miesiąca i dotyczą rozliczenia miesiąca poprzedniego.

Banery reklamowe oraz inne sposoby integracji dostępne są po zalogowaniu do panelu partnerskiego.

W programie partnerskim można posiadać tylko jedno konto.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorców.

W przypadku podejmowania niekorzystnych dla MeaPharma s.c. działań marketingowych lub ich braku konto w programie partnerskim sklepu MeaPharma może zostać w każdej chwili deaktywowane do odwołania lub nawet usunięte.

Zapraszamy do współpracy

Rejestracja

Logowanie do panelu partnera